fbpx

Британка заробила $68 000 на відеодзвінках з козами в Zoom

Британка заробила $68 000 на відеодзвінках з козами в Zoom

Під час пандемії багато компаній не витримали умов нової реальності, але ті, хто добре вміє пристосовуватись, змогли заробити навіть ще більше. Таким успіхом днями похизувалась власниця ферми в Англії, яка покращила свій фінансовий стан завдяки креативній ідеї.

Дот Маккарті, власниця ферми в Ланкаширі, оригінальним чином врятувала свій бізнес під час пандемії. До подій 2020 року фермерка заробляла на продажі продуктів тваринництва та на екскурсіях, але через карантин бізнес сильно постраждав.

Щоб не залишитись ні з чим, Дот почала у Фейсбуці пропонувати людям поспілкуватись із своїми козами за допомогою Zoom. Несподіванкою для жінки стало те, що за короткий період на її оголошення відгукнулись близько двох сотень людей.

Способи взаємодії з тваринами Маккарті вигадала різні: можна заплатити 5 фунтів стерлінгів, вибрати одну з семи кіз і поспілкуватися з ними протягом п’яти хвилин. А за 10 фунтів стерлінгів клієнти можуть написати записку і вона буде згодована козі прямо на камеру.

За інформацією BBC, ропозиція користувалося шаленою популярністю. Деякі люди жертвували гроші, переплачуючи за дзвінки, і таким чином за час пандемії Дот Маккарті заробила понад 50 000 фунтів стерлінгів (близько $68 000).

«За день кози брали участь в 100-200 відеодзвінках з людьми з Великобританії, США, Австралії, Китаю, Росії та багатьох інших країн. Найчастіше їх замовляли як розіграш, щоб оживити робочу нараду або нудний онлайн-урок», — розповіла Дот.

За словами фермерки, частина із зібраних грошей піде на переведення господарства на поновлювані джерела енергії.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59