fbpx

Брітні Спірс випустить мемуари

Брітні Спірс випустить мемуари

Американська співачка Брітні Спірс уклала угоду на 15 млн доларів з видавництвом Simon & Schuster на створення мемуарів, передає видання The Page Six.

Дорожчою була угода лише у президента Барака Обами. Права на книги подружжя Барака та Мішель були продані в 2017 році, а сума перевищила 60 млн доларів, що є найбільшим відомим показником для науково-популярної літератури. Білл Клінтон уклав угоду на 15 мільйонів доларів за свою постпрезидентську книгу «Моє життя» у 2001 році.

Брітні Спірс випустить мемуари 1

Протягом останніх кількох місяців поп-зірка висловлювалася про свою віддаленість від родини, включаючи тата Джеймі, маму Лінн і сестру Джеймі Лінн, яка в січні цього року презентувала власні мемуари.

Брітні була розлючена твердженнями, висловленими в книзі її молодшої сестри Джеймі Лінн “Те, що я повинна була сказати”. Спірс зазначала, що там було багато брехливих та несправедливих фактів і звинуватила Джеймі Лінн у тому, що вона заробляє на сестрі гроші.

Брітні Спірс випустить мемуари 2

У січні 2022 року співачка опублікувала на сторінці в instagram фото друкарської машинки і підписала: “Чи почати мені з початку?”

На даний момент представники Брітні Спірс та видавництво Simon & Schuster відмовляються коментувати цю новину.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59