fbpx

Бренд Кім Кардаш’ян одягнуть спортсменки з олімпійської сбірної США

Бренд Кім Кардаш’ян одягнуть спортсменки з олімпійської сбірної США

Бренд суперзірки існує не так давно, але він вже встиг стати одним з лідерів у виробництві жіночої корегуючої білизни. А цього року Кім скорила ще одну висоту та оголосила про співпрацю з олімпійської збірною США.

Її бренд Skims став офіційним постачальником нижньої білизни і піжамних комплектів для спортсменок, які увійшли в олімпійську і паралімпійську збірні США. Частину речей вже можна побачити в спеціальному лукбуці, в зйомці якого взяли участь діючі члени національної збірної: футболістка Алекс Морган, плавчиха Хейлі Андерсон, баскетболістка Ейжа Вілсон, а також легкоатлетки Скаут Бассет і Далайла Мухаммад.

До колекції для жінок-спортсменок увійшли комплекти нижньої білизни, піжами і одяг для відпочинку, виконані в мінімалістичному стилі. На одязі присутні логотип Team USA і американський прапор. Капсульна колекція буде доступна для всіх бажаючих на сайті марки з 12 липня.

«З десяти років я дізнавалася від свого вітчима все про Олімпійські ігри, що тільки можна. Спостерігаючи за змаганнями спортсменів, я зрозуміла, що значить бути відданим справі і яка це честь — бути частиною олімпійського співтовариства», — зазначила Кім.

Бренд Кім Кардаш'ян одягнуть спортсменки з олімпійської сбірної США 1

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59