fbpx

Бренд H&M пропонує прокат костюмів для співбесід

Бренд H&M пропонує прокат костюмів для співбесід

Шведський бренд одягу вже давно пропонує різні цікаві ініціативи, що націлені на збереження екології, але цього разу мова не про апсайклінг чи еко-тканини. Нещодавно компанія анонсувала новий безкоштовний сервіс оренди костюмів для тих, кому потрібно справити гарне враження на співбесіді.

Мета проекту One/second suit — надати клієнтам можливість справити приємне враження на співбесіді, не купуючи дорогий костюм. Адже його вони, скоріш за все, вдягнуть лише раз. Для оренди доступні темно-сині костюми різних розмірів — від XS до XXL. Скористатися ними можна безкоштовно, але головна умова — повернути костюм в хімчистку прогятом 24 годин.

Запакувати костюм потрібно в спеціальну сумку, яку можна придбати в магазині H&M. Представники компанії зазначають, що з клієнтів не візьмуть гроші за такі незначні пошкодження, як плями або дрібні розриви. А якщо ж костюм зіпсований, то покупець має повністю відшкодувати його вартість.

Також в H&M зазначили, що нова послуга є частиною програми по зменшенню шкідливого впливу на навколишнє середовище. З огляду на те, що клієнти братимуть костюми напрокат, а не купуватимуть, компанія зменшить кількість виготовленого одягу, який згодом опиниться на звалищах.

Послугу запустили в Великобританії 15 квітня, а 13 травня планують запустити в США.

Бренд H&M пропонує прокат костюмів для співбесід 1
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59