fbpx

Бренд C.ICON та Єлизавета Юрушева представили благодійну колаборацію

Бренд C.ICON та Єлизавета Юрушева представили благодійну колаборацію

Український бренд жіночого одягу C.ICON запросив до співпраці бізнес-вумен Єлизавету Юрушеву, аби створити колекцію вишуканих та водночас універсальних жіночих жакетів.

Бренд C.ICON та Єлизавета Юрушева представили благодійну колаборацію 1

Колаборація спрямована на те, щоб привернути увагу до проблеми розвитку та самореалізації дітей-сиріт в Україні. Саме така ідея є одним з напрямків, яким займається фонд Єлизавети Юрушевої «Обираємо майбутнє разом». Окрім того, сама вона є прикладом для наслідування для багатьох жінок, котрі намагаються реалізувати себе у різних сферах та знайти час на роботу, сім’ю, дозвілля та світське життя.

Бренд C.ICON та Єлизавета Юрушева представили благодійну колаборацію 2

Колекція жакетів є ідеальною «уніформою» для таких жінок, як Ліза. У них часто немає вільної хвилини на те, щоб переодягатись, коли щільний графік потребує швидкого переміщення по місту у справах: ділова зустріч, сімейний обід, батьківські збори, вечірка.

Тому бренд C.ICON разом з Єлизаветою розробили ідеальні жіночі жакети, які можна буде придбати он-лайн або в шоурумі @celebrity_icon_ua у м.Львів, пр.Чорновола 16В.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані у благодійний фонд «Обираємо майбутнє разом» на реалізацію освітньо-культурних програм у дитячих будинках України. Адже хоч би що там було, автори колекції згодні зі словами Оскара Уайльда, які стали для них девізом: «Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою!».

Бренд C.ICON та Єлизавета Юрушева представили благодійну колаборацію 8

«Одягайте наш CHARITY JACKET з посмішкою, і не забувайте, що завдяки Вам цей світ стає кращим!», – закликають вони.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59