fbpx

«Богородиця з Джавеліном» зібрала 2 млн доларів для України

«Богородиця з Джавеліном» зібрала 2 млн доларів для України

Saint Javelin – це благодійна організація, яка усю свою діяльність присвячує збору коштів на підтримку України.

Ініціатива створена журналістом з Торонто Крістіаном Борисом ще до початку повномасштабного вторгення. Його надто непокоїли бравадні заяви рф та інформація про скупчення військ поблизу українського кордону.

«24 лютого я не зміг сидіти осторонь, спостерігаючи, як бомби почали падати на мої улюблені міста України. Після цього я вирішив присвятити себе фандрейзингу на всі 100%», – коментує Крістіан Борис.

«Богородиця з Джавеліном» зібрала 2 млн доларів для України 1

Спочатку були стікери та футболки із зображенням православної Богородиці з Джавеліном в руках. За перший місяць команда зібрала мільйон доларів. Крістіан розповів, що не очікував такого попиту і не думав, що йому вдасться продати понад 50 стікерів.

Тепер на сайті благодійного магазину можна придбати не тільки наліпки та футболки, але й худі та різні аксесуари. Також вони поповнили колекцію стилізованими зображеннями Княгині Ольги. А віднедавна мерч Saint Javelin є навіть у Володимира Зеленського, Олексія Резнікова та Калле Лаанета, міністра оборони Естонії.

«Богородиця з Джавеліном» зібрала 2 млн доларів для України 2

Завдяки продажу мерчу та фандрейзингу вдалось зібрати більше 2 мільйонів долларів. Ці кошти вже передані міжнародним благодійним організаціям, зокрема 2402.org, Help Us Help. Втім, представники компанії й власноруч закуповують вантажівки, одяг на потреби української армії та допомагають сім’ям, що постраждали від війни.

Ініціатива продовжує розвиток та збір коштів на підтримку України. Також у планах Saint Javelin заснувати виробництво в Україні та створювати робочі місця для внутрішньопереміщених осіб.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59