fbpx

Блог Лізи: Cuba Camp

Блог Лізи: Cuba Camp

Ідея створити якесь класне місце для відпочинку на Трухановому острові з`явилась не в мене, а у наших друзів. Вони знайшли цю круту локацію, запросили нас туди і спитали моєї поради, як я бачу це місце, що б я туди привнесла. Я там раніше ніколи не була, але просто закохалась у цю місцевість! Плюс мене не покидало там відчуття гармонії, затишку. Тому я так загорілась ідею і цією зоною тотального задоволення, що мені захотілось долучитись до цього проекту. Так і з’явився наш Cuba Camp. 

Блог Лізи: Cuba Camp 1

У мене перед очима одразу виникла чітка картинка, як там усе має бути. Ми ж там нічого не ламали, залишили усе як є, бо там і до цього було дуже атмосферно та аутентично. Тому ми просто додали фарб та можливість функціонального дозвілля. Ще мені дуже хотілось відійти від будь-якого luxury та просто створити теплу атмосферу. 

Чому саме Куба? Я там поки що не була (планую злітати, коли ми зможемо вільніше пересуватись по світу), але завжди яскраво собі уявляла цю країну – колоритну Гавану, де все створено для того, аби розслабитись. Там усе яскраво, весело, грає хороша музика, під яку неможливо утриматись від танців. Мені розповідали, що там як тільки починає лунати музика, всі починають танцювати практично натовпом! Можете собі уявити? Бо я – ні 🙂

Блог Лізи: Cuba Camp 2

При одній згадці про Кубу у мене виникає асоціація з кліпом Monatik «Каждый раз» (це святе!) 🙂 та фільмом «Брудні танці 2», де все відбувається на фоні гавайських ночей. Словом гарячі танці, романтика, яскравий колорит, коктейлі, смачна соковита їжа – ми заслужили таке літо тут, особливо, коли альтернатив не так багато, враховуючи ситуацію. 

Блог Лізи: Cuba Camp 3

Я мрію, щоб Cuba Camp стало улюбленим місцем для відпочинку для всієї родини та для компанії друзів. Серед розваг там буде вейксерфінг, дитяча зона, де можна буде залишити дитину й вона потрапить у такий собі розважальний табір. Крім того, там будуть ресторан, бар, танцювальний майданчик, пляжна зона та кінотеатр просто неба – сподіваюсь, романтики оцінять. Ще ми плануємо регулярно проводити там тематичні вечірки – загалом це буде таке прикольне місце посеред гучного мегаполісу. 

Блог Лізи: Cuba Camp 4

Літо – це час, коли хочеться відірватись, потанцювати, насолодитись відпочинком. Хіба дівчата можуть обійтись без танців? 🙂 Мені здається, всім хочеться розслабитись та порухатись, тим більше, що зараз виходить стільки крутих треків, що підтримують цей настрій. Наприклад, мій фаворит – «Вечериночка» Monatik та Віри Брежнєвої. Тому у передчутті танців на Cuba Camp я навіть почала ще наполегливіше займатися уроками хореографії з Дмитром Дікусаром. 

Мені просто хочеться повернути літу драйв в ситуації, коли карантин у нас трохи його поцупив. Цьогоріч якось особливо палко хочеться літа, фарб, прохолодних напоїв, спеки – можливо тому, що ми надто довго сиділи вдома.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59