fbpx

Блог Лізи: чому літо — це щастя (не дивлячись на кризу)

Блог Лізи: чому літо — це щастя (не дивлячись на кризу)

Цей рік видався дуже важким, але коли проживаєш такий непростий період, літо – це прямо емоція: справжнісіньке щастя, яке надихає.

Блог Лізи: чому літо — це щастя (не дивлячись на кризу) 1

Так повелося з дитинства: літо – це коли тобі завжди тепло, добре без причини, можна всюди ходити в шортах, нічого не робити, а головне – можна  гуляти  допізна, тому що надворі все одно світло. Хіба не круто?

Літо – це щастя. Ще більше я у цьому впевнилась після того, як народила старшого сина. Тому що ситуації, коли ти сама сто разів спітнієш, поки одягнеш надвір малечу взимку, розхитували мої материнські нерви не на жарт. І лише через те, що літом можна піти на прогулянку в одних трусах (не мамі, звісно, дитині 🙂 ) примусило мене наново поглянути на радості життя.

Блог Лізи: чому літо — це щастя (не дивлячись на кризу) 2

Якщо у літа є смак – то це однозначно морозиво. Я його обожнюю! Тим паче, що взимку я не можу його їсти, у мене часто болить горло, тому в теплу пору року дозволяю собі “відірватись” у цьому плані. Причому для мене найсмачніше морозиво – не італійське чи якесь закордонне, а  Mr.Pops – made in Ukraine. В Італії, до речі, доки вистоїш ту чергу за їхнім знаменитим морозивом, вже нічого не хочеться — ані десертів, ані прогулянок. Тому мій вибір Mr.Pops зі смаком солоної карамелі!  Я навіть під час занять з йоги обговорюю з тренером, які смаки морозива ще потрібно обов’язково скуштувати. Так, навіть у займаючись спортом, іноді не можу більше ні про що думати, окрім такої смакоти!

Літо – це щастя, тому що є можливість нарешті проводити багато часу надворі. От навіть сьогодні, поки я поверталась з роботи додому, я взяла паузу,  щоб посидіти на лавочці перед тим, як піднятися в квартиру. Мені це допомагає відволіктись від проблем та переключитись з роботи на відпочинок. Я від цього кайфую. Вважаю день вдалим, коли у такі моменти вдається ще спіймати ледь прохолодний вітерець. Ну і порадіти власній засмазі 🙂

Блог Лізи: чому літо — це щастя (не дивлячись на кризу) 3

Влітку я за будь-які активності: і спорт, і подорожі, і екстрим (якщо комусь це приносить задоволення). Цей сезон видався для мене досить динамічним, тому що я готуюсь представити новий проект на Трухановому острові. І тому це літо для меня вже пов’язане з чимось новим. Бо зазвичай усе навпаки. Я працюю, працюю, працюю, а влітку дозволяю собі максимально відпочити. Цього року, звичайно, цей графік порушив карантин, спричинений ним же стрес, який припав на весну. Але до літа мені вдалось внутрішньо змиритись з усіма зовнішніми факторами і тепер у мене різко з’явилась хвиля натхнення – я і те хочу зробити, і ішне, спробувати себе у чомусь новому, реалізувати соціальний проект… І ось я вперше входжу в літо без продуманного плану – я взагалі не знаю, куди я полечу, що я буду робити. А я ж просто хочу потрапити на море! Хоча б на тиждень! 

А раптом не вийде (сьогодні треба навчитися перестати покладатися на плани та бути готовим до змін), то знаходити для відпочинку хоча б пару днів та їздити за найближчим морським маршрутом – в Одесу. Я, наприклад, минулі вихідні провела там і отримала від цієї поїздки масу задоволення! Ти радієш морю, наче маленька дитина. Раніше я цього навіть не помічала. Лише зараз побачила, що в Одесі море не таке вже й брудне, як чомусь прийнято вважати.

Блог Лізи: чому літо — це щастя (не дивлячись на кризу) 4

Я дуже люблю Одесу, мені правда там добре, навіть якщо я не займаюсь там нічим особливим. В Одесі я їм, купаюсь в морі, обов’язково мушу проїхатись на велосипеді “Трасою Здоров’я”. Причому я не скажу, що я супер спортсменка, просто от знову ж, літом хочеться іноді проїхатись з вітерцем. Які ще в Одесі must visit місця? Я от фанат ресторану «Дача», там неймовірно смачно! А ще порадила б ресторан «Юг» – приголомшлива локація! 

Літній гардероб – це ще одна часточка щастя! Сукні, шльопанці, шорти, короткі спідниці замість колючих светрів та громіздких курток. Кумедний факт: зазвичай я поправляюсь літом, а худну взимку, а не навпаки, як усі. Все тому, що я дуже багато їм влітку. Просто я обожнюю їсти надворі – це ж теж якась активність 🙂 От взимку такого відчуття немає, організм впадає в якусь таку сплячку, що навіть апетит десь зникає. 

Блог Лізи: чому літо — це щастя (не дивлячись на кризу) 5

Літній макіяж – також щастя. Я не дуже багато ним користуюсь – часто обходжусь лише хайлайтером та рум’янами. До речі, я тільки нещодавно навчилась їх правильно наносити – місяці зо три тому. Це, виявляється, дуже просто – найголовніше – використовувати вологу структуру 🙂

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59