fbpx

Блог для Лізи: секрети успіху Єлизавети Юрушевої в її день народження

Блог для Лізи: секрети успіху Єлизавети Юрушевої в її день народження

Наша команда знаходить натхнення в особистостях, тому ми ніколи не приховували захоплення нашою засновницею та другом Єлизаветою Юрушевою. Не дивлячись на те, що ми вже багато років працюємо пліч-о-пліч, нас завжди дивувало, як їй у своїх тендітних руках вдається утримувати кілька бізнес-проектів одночасно, керувати благодійним фондом та онлайн-виданням, паралельно  працюючи над втіленням соціальних ініціатив, і при цьому залишатись зразковою мамою та дружиною, для котрої сім’я – завжди в пріоритеті. 

І коли ми були впевнені, що здивувати нас вже нічим, Ліза знову це зробила. Цьогоріч, у скрутний для всього світу час, коли багато з нас готові були опустити руки, наша наставниця довела, що для мрійників немає нічого неможливого – потрібна лише крапля оптимізму та зусилля, якими Ліза не боїться ризикувати. Так вона створила найяскравішу локацію цього літа – Cuba Camp. 

Зазвичай про свої принципи, цілі та лайфхаки вона розповідає сама в рамках нашої постійної рубрики «Блог Лізи». Але сьогодні, в її день народження, ми вирішили присвятити блог на її честь та поділитися тими настановами Єлизавети, котрі для нас самих стали девізом. 

Блог для Лізи: секрети успіху Єлизавети Юрушевої в її день народження 1

Мій принцип «На роботі – працюй». Якщо ти  обрав посаду, яка не дозволяє тобі запізнюватися навіть на 10 хвилин, то вже будь люб’язний, приходь вчасно (а краще – завчасно).

Я займаюся бізнесом, але похід на виставу або балет можуть надихнути мене на створення концепції нового готелю або спа-центру. Нова книга також може спонукати мене зайнятися ребрендингом будівельної марки.

Серед великих людей для мене великим натхненням є Анна Вінтур – вона живе в своєму світі, який побудувала сама, реалізує свої цілі, дуже дисциплінована і по-справжньому незамінна. Я захоплююся К’ярою Ферраньї, яка на базі блогу створила цілу імперію. Надихає Вікторія Бекхем, яка зруйнувала всі стереотипи про дружин футболістів і поп-співачок, побудувавши сильний бренд – вона чудовий приклад для наслідування. Як і Фріда Кало, яка довела, що жінка може бути нарівні з чоловіками в світі, яким правлять чоловіки. 

Блог для Лізи: секрети успіху Єлизавети Юрушевої в її день народження 2

Коли мені кажуть, що у нас гірший сервіс, ніж в Парижі, я запевняю, що це не так. Повірте, я перевіряла! У нас нація тільки розширює свій горизонт. Я зараз говорю як генеральний менеджер: з людьми, які готові вчитися, легко працювати і будувати сервіс. 

Коли я приходжу додому, я – мама і дружина. Ніякої бізнесвумен не існує, я – звичайна жінка.

Я боюся трендів, тому що вони швидко змінюються. Мені, як менеджеру, який вкладає дуже велику суму у розвиток готельної сфери, треба знайти вічне і фундаментальне. Наведу зрозумілий приклад: торт «Наполеон». Його всі знають, але готувати його можна по-різному: у звичний усім рецепт можна додати полуницю або ананас для запаху. І от мені потрібен саме такий продукт -постійний, базовий, в який я зможу щось додавати. 

Якщо я буду весь час боятися, я нічого і не зроблю. І бізнесу від цього буде тільки гірше. Не забувайте іще про один важливий момент: якщо ти не встиг, можеш вже і не робити. Або, якщо це зробили всі, і ти в цьому ланцюжку останній, твоя робота вже нікому не потрібна. 

Блог для Лізи: секрети успіху Єлизавети Юрушевої в її день народження 3

Пам’ятаєте знамениту фразу з «Маленького принца»: «добре там, де нас немає»? Для мене ці слова мають особливе значення. Коли я чую фразу «там краще», мене це дуже ображає, тому що це дурниці. Там — не краще. Там це — інший менталітет, інші люди, все інше. І повірте, що багатьом із тих, хто переїхав жити до Європи, важко, і частина з них вже повернулася. 

Багато жінок ображаються, коли про них говорять, що вони працюють або «безсмертні поні».Але я не ображаюсь ніколи, тому що на роботі я працюю і не можу навантажуючи когось своїми особистими проблемами. Це нікому не цікаво! 

Спочатку мені було дуже важко працювати з батьком: постійно ображалася, злилася, мені було не зрозуміло, чому він такий суворий до мене, адже я його дочка? Чому він не робить мені поблажок, а тільки чіпляється і критикує? Потім пройшли роки. Я звикла. Зараз вже я розумію, чому він був до мене суворішим, ніж до інших: завдяки цьому я стала стресостійкою, не впадаю в паніку, завжди зберігаю спокій і здоровий глузд. Батькова загартовка працює!»

На роботі дуже важлива стресостійкість. Навіть якась емоційна відмороженість, це дуже важливий фактор в роботі. Адже буває всіляке: один день все добре, в уже на завтра все летить під три чорти. Люди зриваються. Але я не приймаю образ на роботі.

Блог для Лізи: секрети успіху Єлизавети Юрушевої в її день народження 4

Чоловіки мають неймоверні привілегії у бізнесі! Чому? Вони виходять з дому – клац – і все забувають. Усі їхні думки сконцентровані тільки на робочих завданнях, нічого зайвого. А що жінка? Тут все складно. Сиджу я, значить, на засіданні: слухаю доповіді  колег, і тут ні з того ні з сього, в голові виникає приблизно таке: «Блін, я ж не купила постер дитині!». У цей момент у мене округлюються очі, і я вже панічно перебираю в думках, кого можна відправити за цим життєво необхідним постером! Я випадаю з процесу повністю, розумієте?.

«Я на роботі» і «Я в житті» – це якісь дві абсолютно різні «я». Не знаю, як так сталося і що пішло не так, але ці дві «я» ніби навіть не знайомі між собою. 

Я прискіпливо ставлюся до працевлаштування людей. Деякі, напевно, після співбесіди зі мною думають, що я божевільна. Але це просто бажання побачити глибину. Неважливо, з ким я проводжуспівбесіду – няню чи топ-менеджера готелю. Особливо там, де мова йде про цифри, я включаю свою максимальну скрупульозність. Розповідати красиво вміємо ми всі, а ось відповідально підходити до своєї роботи, вміти планувати, розраховувати…

Блог для Лізи: секрети успіху Єлизавети Юрушевої в її день народження 5

Я щиро вважаю, що ти не можеш мати все і одразу. Завжди треба чимось поступатися. І якщо ти хочеш досягти успіху в роботі, будь люб’язний, поклади на вівтар свій особистий час.  

Те, що вимагає чистоти і концентрації, не може робитися в розхлябаному стані. Немає такого бізнесу, в якому це нормально, це можна собі дозволити. Навіть художник повинен розуміти, скільки фарби на картину він витратив і за скільки він  може її продати.

Колись, на початку своєї кар’єри, ще в Австрії, я працювала на головного редактора одного місцевого ЗМІ. Це був типовий випадок з фільму «Диявол носить Prada». Але пізніше, коли я почала працювати під керівництвом батька, виявилось, що то були лише квіточки. 

Блог для Лізи: секрети успіху Єлизавети Юрушевої в її день народження 6

В мене немає одного життєвого девізу, але я згодна з фразою: «Хочеш розсмішити Бога – розкажи йому про свої плани». Тому кожен день потрібно сприймати по-новому і бути готовим до того, що у будь-який момент життя може змінитись як в хорошу, так і в погану строну. 

Так, я можу зірватись і спонтанно поїхати відпочивати ні про що не думаючи. Але згодом у цей же день я беру в руки телефон і намагаюсь зловити зв’язок у якомусь селі в Карпатах. Тому що просто відключитись від усього – це зовсім не про мене. 

Я живу в серйозному чоловічому світі, але продовжую відчувати себе маленькою дівчинкою. Мене, як і мою доньку, досі приваблюють рожевий колір, крихітні шкатулки та фільми про принцес. А блискітки з єдинорогами – це взагалі святе. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59