fbpx

Бісер, перли, анімалізм: найстильніші прикраси літа 2020

Бісер, перли, анімалізм: найстильніші прикраси літа 2020

Різноманіття красивих виробів іноді збиває з пантелику, адже, дивлячись на них, хочеться усе і одразу. Тим більше коли, як не влітку, нам носити яскраві аксесуари, що так стильно поєднуються із легким та відкритим одягом? Саме тому ми підготували перелік найактуальніших прикрас, на які варто звернути увагу цього сезону.

Незвичайні ланцюги

Замість класичних ланцюгів зараз актуальні прикраси із більш оригінальним дизайном.  Незвичні форми, поєднання різних металів та цікаві додаткові елементи одразу привертають увагу та роблять образ унікальнішим. А ще такі намиста можна комбінувати з іншими стильними прикрасами для шиї, створюючи кожного разу нові цікаві композиції.

Сучасні перли

Класичне намисто із перлів завжди буде символом елегантності, але цього року в тренді нові цікаві інтерпретації на тему перламутру. В тренді сережки, кільця, намиста та браслети із великими перлинами, що не мають охайної форми. А ще більш ефектно вони виглядають у поєднанні із дорогоцінними металами.

Арт-деко

Тим, хто любить помітні прикраси, сподобаються і аксесуари у стилі арт-деко. До них відносяться вироби цікавих геометричних та абстрактних форм, а також масивні прикраси із дорогоцінним камінням, як у героїнь фільму «Великий Гетсбі».

Веселе рукоділля

Кольорові прикраси із бісеру, що добре знайомі нам з дитинства, цього літа є справжнім хітом. Намиста, браслети та колечки з крихітних бусинок зараз носять усі модні блогери і вік взагалі не має жодного значення. Через свою яскравість і простоту вони дарують відчуття безтурботності, а ще прекрасно поєднуються із будь-яким повсякденним одягом. 

Квітчаста брошка

Додати цю деталь до свого образу простіше, ніж здається. Так, вона дуже помітна, але настільки самодостатня, що підбирати інші прикраси взагалі необов’язково. А якщо не знаєте, як стилізувати цей аксесуар, шукайте натхнення в образах із літньої колекції Louis Vuitton.

Сяючий мікс

Поєднання різного каміння, металів та матеріалів в одній прикрасі — це не завжди занадто. Еклектика в тренді, тому не варто себе стримувати, якщо вас тягне на щось екстравагантне. Особливо, коли йдеться про такі нестандартні комбо, як дерево + пластмаса чи срібло із додаванням бетону.

https://www.instagram.com/p/CAtHaxDhbGL/

Природна краса

Прикраси із натуральних матеріалів, не відшліфовані до ідеальної форми, мають якийсь особливий шарм. Адже сама природа вміє створювати все таким ідеальним. 

Кольорове каміння

Прикраси із різнокольоровим камінням за стилістикою нагадують бісерний тренд, але вони є більш блискучими. Та обмежуватись одним чи двома каміннями ми не радимо, адже в моді саме вироби, у яких поєднуються каміння декількох яскравих кольорів. Коли вам хочеться, щоб аксесуари сяяли на сонці, це якраз те, що треба.

Анімалізм

Змії, вовки, леви та інші хижі представники фауни вже багато років є популярними символами у ювелірному мистецтві. І у цьому сезоні вони знов неабияк актуальні. Що не скажеш про леопардові та пітонові принти на одягу та взутті.

Комбо із перснів

Збирати із кілець різноманітні композиції — модна розвага цього літа. До речі, необов’язково поєднувати лише схожі за стилем вироби. Головне, щоб аксесуарів на пальцях було багато. Задійте фантазію!

https://www.instagram.com/p/CCTnorVhATy/
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59