fbpx

Більше кольору: топ-7 літніх трендів у манікюрі

Більше кольору: топ-7 літніх трендів у манікюрі

Оскільки салони краси вже відкриті, а дівчата за час карантину хоч і вдосконалили манікюрні навички, все ж засумували за яскравим покриттям та креативним нейл-дизайном, тим більше влітку. Ну коли, як не в сезон пляжних вечірок та танців на відкритих терасах ми можемо дозволити собі вийти за рамки звичного дрес-коду та б’юті-правил? Отож, не відкладайте на потім, дозвольте собі бути сміливими вже зараз! Хоча б у тому, що стосується нігтів. 

Монохромний горох 

Більше кольору: топ-7 літніх трендів у манікюрі 1

Ми вже розповідали вам, як ефектно цього літа виглядають образи у яскравому монохромі. Довершити їх пропонується манікюром – грайливим гороховим принтом у єдиному відтінку. Погодьтесь, після депресивного настрою, викликаного карантином, ця дрібничка допоможе налаштуватись на позитивний лад. 

Тай-дай

Більше кольору: топ-7 літніх трендів у манікюрі 2

Неодноразово ми писали про тренд тай-дай, який за останні місяці встиг торкнутися усього – від одягу до пасхальних крашанок. Тому не дивно побачити його і на нігтях. Враховуючи, що тренд розмивання кольору був популяризований скейт-культурою, літо – найкращий сезон, аби протестувати манікюрну новинку. Тим більше, зараз на хвилі ще один референс – скейтерський серіал «Бетті». 

Веселка 

Більше кольору: топ-7 літніх трендів у манікюрі 3

Оскільки цей місяць присвячений ЛГБТ прайду, зараз як ніколи буде актуальним манікюр з веселкою – символом міжнародної спільноти. Тому експерти радять поєднувати її з іншими трендами, аби досягти більш вражаючого ефекту. Наприклад, френч-нотки, геометричні лінії та прозорий фон – найпопулярніші прийоми у покритті нігтів, з якими експериментують такі б’юті-діви, як Хейлі Бібер та Кенадлл Дженнер. Чому б не спробувати і вам? 

Веселка у стилі кемп 

Більше кольору: топ-7 літніх трендів у манікюрі 4

Тематика кемпу, що була задана головним трендом ще минулорічним балом Інституту костюму, продовжує підкорювати все більшу аудиторію та знаходить нові способи втілення. Цього сезону кітч дістався навіть до манікюру, причому у найзухвалішій формі – глітер, стрази, строкаті візерунки, неонова гамма – в хід йде все й одразу. Знову ж таки, підтримуючи символіку прайду, викладена сяючим камінням веселка – чудовий спосіб урізноманітнити повсякденну лаконічність. 

Класичний синій 

Більше кольору: топ-7 літніх трендів у манікюрі 5

Лише вчора ми згадували про головний відтінок 2020 року за версією інституту Pantone – класичний синій, які стилісти вже наполегливо рекомендують вводити в літній гардероб. А от нейл-гуру радять доповнювати синій монохром відповідним манікюром. То ж якщо вам просто синє покриття здається занадто зухвалим, спробуйте розбавити його абстрактним дизайном з нейтральними вкрапленнями чорного та нюду. 

Перлини 

Більше кольору: топ-7 літніх трендів у манікюрі 6

Перлини у літньому гардеробі та сезонних прикрасах вже не новий тренд, зате цього року він знайшов нове дихання у нейл-дизайні. Якщо вас не бентежить об’ємний декор, можете замінити блискучі стази на більш витончені перлини. 

Логоманія

Більше кольору: топ-7 літніх трендів у манікюрі 7

Фешн-експерти нарешті дали добро на лого в одязі, яке сприймається в образі як часточка іронії та алюзія на бурхливі 90-ті. Але, врешті-решт, можна не обмежуватись лише одягом та аксесуарами. Лого на нігтях виглядає ще більш іронічно (хто сказав, що ви не можете дозволити собі Chanel? Намалюємо!), але водночас припаде до смаку прихильникам мінімалізму. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59