fbpx

Біллі Айліш представила свій дебютний парфум

Біллі Айліш представила свій дебютний парфум

Закордонні зірки все частіше відкривають для себе нові горизонти, створюючи власні колекції одягу чи косметики. Для деяких з них це навіть стає основним видом діяльності, адже прихильники Ріанни, наприклад, вже стомились чекати нові пісні. А тепер стало відомо, що у Кім Кардаш’ян, Кайлі Дженер та Рірі з’явилась ще одна зіркова конкурентка.

Біллі Айлиш в своєму Instagram анонсувала випуск свого першого парфуму Eilish.

«Це аромат, за яким я ганялася роками, він найулюбленіший в світі. Запахи завжди були величезною частиною мого життя. Скільки себе пам’ятаю, це було мрією — створити такий аромат і втілити свої ідеї в життя», — розповіла співачка.

Біллі Айліш представила свій дебютний парфум 1

Парфум, який отримав назву Eilish, відноситься до гурманських амбрових ароматів і описується як “теплий, затишний і домашній”. Верхні ноти спеції, какао боби і ваніль, в базі мускусні і деревні ноти, а також боби тонка. Флакон, розроблений для аромату, має золотистий колір і виглядає як неповний бюст. Він символізує частини тіла, які особливо подобаються співачці: груди, шию і ключиці.

Для свого творіння Біллі створила окремий сайт Billie Eilish Fragrance і аккаунт в Instagram, на який вже підписались понад 223 тисяч користувачів. Точна дата виходу парфуму не називається, проте Айлиш розповіла, що реліз відбудеться вже в листопаді.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59