fbpx

«Безсульфатні шампуні завдають більше шкоди, ніж користі»: трихолог про підбір догляду для волосся та правильний пілінг

«Безсульфатні шампуні завдають більше шкоди, ніж користі»: трихолог про підбір догляду для волосся та правильний пілінг

Взимку наше волосся піддається безліччю випробувань: сухе повітря в приміщеннях, різкі перепади температури, постійне носіння головних уборів. Багато хто скаржиться на погане очищення та відсутність свіжості навіть після миття. Ми звернулися до трихолога, щоб дізнатися її думку про найгучніші тренди в цьому напрямку – безсульфатні шампуні та пілінг для голови. Юлія Седлецька – бренд-технолог лабораторії ORising, член Всеукраїнської асоціації трихологів, спеціаліст по догляду та реабілітації шкіри голови і волосся пояснила нам, чи варто користуватися безсульфатними шампунями, чи справді сульфати шкідливі для волосся та в чому полягає користь пілінгу шкіри голови. 

«Безсульфатні шампуні завдають більше шкоди, ніж користі»: трихолог про підбір догляду для волосся та правильний пілінг 1
Юлія Седлецька

Про безсульфатні шампуні 

З досвіду скажу, що безсульфатні шампуні, особливо ті, що створені дрібними підприємствами або домашнього приготування, на жаль, завдають більше шкоди шкірі голови, ніж користі. До мене на прийом приходить величезна кількість клієнтів з проблемами лупи і свербежу, що виникли після використання таких засобів гігієни. А іноді проблема настільки сильна, що на шкірі з’являються рани внаслідок механічного впливу самої людини (адже все, що свербить, необхідно почухати). Тому рекламні гасла, які мотивують купити безсульфатний шампунь, можуть зіграти з вами злий жарт, тому що будь-які захворювання шкіри можуть призвести до випадання і витончення волосся. Я рекомендую використовувати шампуні перевірених європейських брендів, до складу яких входять рослинні нейтралізатори содіум лауреат сульфат, неіоногенні ПАРи (вони випаровуються зі шкіри за 2 години) або мильні трави.

«Безсульфатні шампуні завдають більше шкоди, ніж користі»: трихолог про підбір догляду для волосся та правильний пілінг 2

Шампунь – це засіб гігієни, який повинен якісно вимити шкіру голови від процесів життєдіяльності нашого організму (сальний, потовий секрет, ороговілі клітини епідермісу) та залишків стайлінгових засобів. Якщо говорити про мешканців мегаполісів, на їхню шкіру ще накладається додаткове навантаження у вигляді вихлопних газів, пилу тощо. Тому сумнівні безсульфатні шампуні просто не зможуть впоратися з базовим завданням — вимити голову. Підведу підсумок: шампунь повинен підходити за типом шкіри голови, прошу перестати його боятися і економити на ньому (бо багато людей, наприклад, готові купити дорогу маску, а шампунь обирають сумнівної якості). Обов’язково, додайте у свій віш-лист відвідування трихолога для підбору якісного догляду та оцінки стану шкіри.

Що таке пілінг шкіри голови і в чому користь процедури

Пілінг шкіри голови – це дуже важливий етап гігієни. Його функція розщепити накопичення навколо гирл волосяних фолікулів. Звільнити волосся у фазі випадання. Спрацювати, як дренаж. Пілінг профілактує випадання волосся, захворювання волосистої частини шкіри голови, допомагає посилити проникнення лікувальних препаратів. 

Види пілінгів для шкіри голови

Існує величезна кількість пілінгів для шкіри, для себе я обираю 2 типи:

  • фітоензимний – він підходить для абсолютно будь-якого типу шкіри, має м’який PH, розщеплює ороговілі клітини шкіри, дезінфікує поверхню шкіри голови, відкриває гирла волосяних фолікул.
  • абразивний – підходить тільки для здорової шкіри, особливо рекомендую використовувати для вікової шкіри, що втратила тонус.
«Безсульфатні шампуні завдають більше шкоди, ніж користі»: трихолог про підбір догляду для волосся та правильний пілінг 3

Як обрати підходящий пілінг

Обирати пілінг раджу тільки за допомогою спеціаліста-трихолога реабілітолога.  Відштовхуючись від стану шкіри, він встановить тип препарату та кратність використання на місяць. Самостійне призначення може зашкодити.

Коли і як часто потрібно робити процедуру

Базовий догляд – це приблизно 2 рази на місяць. Якщо є проблеми зі шкірою, то можливо і раз на 5-7 днів. Але все індивідуально! Тільки професіонал може встановити кількість необхідних процедур.

Як правильно робити пілінг

Все залежить від бренду. Але найчастіше пілінг наноситься на брудну шкіру голови, витримується певний час (рекомендований або виробником, або фахівцем, який виконує процедуру) до миття.

Які є протипоказання

При захворюваннях волосяної частини шкіри голови варто дуже делікатно використовувати пілінги, абразивні (механічні) можуть сильно нашкодити посиливши запальний процес. Також використання будь-якого пілінгу щодня — абсолютно виключено!

Топ-3 засоби для шкіри голови

Маска з білою глиною Purifying ORising

«Безсульфатні шампуні завдають більше шкоди, ніж користі»: трихолог про підбір догляду для волосся та правильний пілінг 4

sedletskaya.com

Енергетичний склад Д ORising

«Безсульфатні шампуні завдають більше шкоди, ніж користі»: трихолог про підбір догляду для волосся та правильний пілінг 5

sedletskaya.com

Маска-скраб ORising

«Безсульфатні шампуні завдають більше шкоди, ніж користі»: трихолог про підбір догляду для волосся та правильний пілінг 6

sedletskaya.com

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59