fbpx

Bentley створили автомобіль для Санта-Клауса

Bentley створили автомобіль для Санта-Клауса

Вже багато років ми не уявляємо цього казкового персонажа без саней та літаючих оленей, але технології крокують вперед і у Санти також з’являються нові можливості. Наприклад, змінити автомобіль.

Британський автовиробник Bentley створив унікальну версію машини Flying Spur спеціально для Санта-Клауса. Автомобіль отримав назву Reindeer Eigh на честь команди оленів, що супроводжують головного героя Різдва.

Bentley створили автомобіль для Санта-Клауса 1

Зовні автомобіль нагадує роскішну ялинкову прикрасу: він має ексклюзивний колір кузова Cricket Bauble та прикрашений геометричним візерунком на бортах, 22-дюймовими золотими дисками та фігуркою у формі оленя Рудольфа на капоті.

Bentley створили автомобіль для Санта-Клауса 2

Салон автомобіля також виконаний у бордовому кольорі, а сидіння прикрашені вишивкою. За словами виробників, всі 11 100 стібків для малюнка вручну виконував ельф, витративши на це 18 годин і 115 метрів нитки.

Bentley створили автомобіль для Санта-Клауса 3

Крім того, приладову панель розмалювали пейзажами зимової ночі на Північному полюсі, а в навігацію додали список слухняних дітей та тих, хто не заслужив на подарунки цього року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59