fbpx

Белла Хадід знялася в рекламі Victoria’s Secret

Белла Хадід знялася в рекламі Victoria’s Secret

В новому кампейні американського бренду жіночої білизни до Дня святого Валентина знялися Белла Хадід, Адут Акеч, Юмі Ню, Палома Ельсессер та інші.

Хадід знову приєдналася до Victoria’s Secret на початку грудня, ставши новим обличчям її зіркового складу VS Collective, до якого також входять Пріянка Чопра, Хейлі Болдуін, Наомі Осака і Меган Рапіно. 

Белла Хадід знялася в рекламі Victoria’s Secret 1

«Мене привабило те, що вони самі прийшли до мене і дійсно довели, що за лаштунками Victoria’s Secret відбулися радикальні зміни», – сказала Хадід в інтерв’ю журналу Marie Claire. 

«Я думаю, що багато хто з нас, жінок, які працювали з Victoria’s Secret, відчували себе розбитими. Але зараз шість із семи членів правління – жінки. І у нас є нові протоколи фотосесій», – додала вона. 

Белла Хадід знялася в рекламі Victoria’s Secret 2

Белла Хадід брала участь у показах Victoria’s Secret у 2016, 2017 та 2018 роках. Але вона розірвала зв’язки з брендом на початку 2020 року, приєднавшись до своїх колег-моделей, які засудили компанію за «неналежну поведінку». Відтоді Victoria’s Secret працювала над тим, щоб змінити свій імідж, найнявши нових жінок-керівників і проводячи кастинги для найрізноманітніших моделей. 

Белла Хадід знялася в рекламі Victoria’s Secret 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59