fbpx

Белла Хадід розповіла про свої проблеми з алкоголем

Белла Хадід розповіла про свої проблеми з алкоголем

Нещодавно супермодель Белла Хадід представила світу безалкогольний напій на травах, що покращує роботу мозку. Вона стала співзасновницею Kin Euphorics. 

Белла Хадід розповіла про свої проблеми з алкоголем 1

У зв’язку з цим зірка дала відверте інтерв’ю журналу Instyle, в якому відкрила таємниці своїх проблем із алкоголем. Белла зізналася, що полюбила спиртні напої. Ситуація дійшла до того, що вона почала скасовувати вечірки, коли відчувала, що не зможе себе контролювати. З жахом Хадід згадує, як під дією алкоголю прокидалася о 3 ночі, тривожно думаючи про те, що казала п’ять років тому в середній школі. Янголу Victoria Secret допоміг лікар, один з медичних радників компанії Kin. Він переконливо показав згубний вплив алкоголю на мозок. 

Саме напій Kin став для Белли чудовим замінником. “Я п’ю його, коли відчуваю сильне занепокоєння і не можу вийти з дому, коли не збираюся пити алкоголь, але хочу розслабитися і поспілкуватися з людьми’’, – коментує Хадід. 

Нагадаємо, у 2014 році Беллу заарештували через те, що вона керувала авто у нетверезому стані. Їй призначили 25 годин громадських робіт та 20 годин на зборах анонімних алкоголіків.

Белла Хадід розповіла про свої проблеми з алкоголем 2
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59