fbpx

Balmain створили спільну колекцію з Netflix

Balmain створили спільну колекцію з Netflix

Бахрома, ковбойські чоботи та інші елементи стилю вестерн вже давно стали не швидкоплинним трендом, а класикою, яку і цитує бренд Balmain у новій тематичній колекції для Netflix. А присвячена вона фільму «The Harder They Fall» («Тим болючіше падати»), прем’єра якого днями відбулась на Netflix.

Лімітована капсульна колекція одягу та аксесуарів The Balmain x The Harder They Fall надійшла у продаж з 3 листопада, з дня прем’єри однойменного фільму в жанрі вестерн на Netflix. Ключовими елементами колекції стали земляні та теракотові відтінки, а також замша та бахрома.

Balmain створили спільну колекцію з Netflix 1

Креативний директор Balmain Олів’є Рустен розробив речі у стилістиці вестерн-фільмів разом із директором з костюмів Антуанеттою Мессам. До жіночої лінійки увійшли топи, спідниці та сукня з металевими заклепками, жакети та сумки зі шнурівкою та бахромою. У чоловічій частині капсули ми бачимо вузькі штани, байкерську куртку, сорочку та футболку з назвою фільму та логотипом Balmain.

Balmain створили спільну колекцію з Netflix 2

«Я, як і багато хто, більшу частину свого дитинства провів за переглядом американських вестернів. У мене залишилися теплі спогади, як ми з батьками збиралися перед телевізором і дивилися легендарні американські фільми. Вони ґрунтуються на тих же позачасових та інтригуючих темах та питаннях, які зустрічаються у стародавніх історіях та міфах, що передаються з покоління до покоління по всьому світу. Саме в цьому полягає їхня неймовірна сила та актуальність», – прокоментував Олів’є Рустен.

Balmain створили спільну колекцію з Netflix 3

Колекція вже доступна на офіційному сайті бренду. Ціни варіюються від $195 за бандану до $8095 за жакет з бахромою.

Balmain створили спільну колекцію з Netflix 4
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59