fbpx

Персонажі «Сімпсонів» показали нову колекцію Balenciaga

Персонажі «Сімпсонів» показали нову колекцію Balenciaga

Модний будинок Balenciaga створив спеціальний епізод мультсеріалу The Simpsons, щоб представити нову весняно-літню колекцію на Тижні моди в Парижі.

Сюжет епізоду розповідає про те, що Гомер Сімпсон просить Balenciaga позичити сукню на день народження Мардж, і це так зворушує Демну Гвасалія, що дизайнер запрошує всіх жителів Спрінгфілда стати моделями на його показі. Саме тому на подіум виходять не тільки самі Сімпсони, але і їх друзі і сусіди, включаючи шефа Віггама, бармена Мо, Смітерса та інших.

Також тут з’явилися зіркові гості: Анна Вінтур, Джастін Бібер, Кім Кардаш’ян, Каньє Вест та креативний директор бренду Демна Гвасалія.

У мультику автори пофантазувати про те, як би повели себе герої мультсеріалу в такий незвичній обстановці, і жартівливо обіграли меми модної індустрії. Наприклад, коли на подіумі з’являється шеф Віггам в об’ємному пуховику, глядачі у першому ряду спочатку критикують його ходу, але коли чують, що вихід сподобався головній редакторці американського Vogue Анні Вінтур, одразу змінюють думку.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59