fbpx

Balenciaga випустили нові окуляри із лого, що світиться

Balenciaga випустили нові окуляри із лого, що світиться

Популярний французький бренд у своїх творіннях робить акцент не тільки на унікальний дизайн, а й на сучасні інновації. Нещодавно в їх асортименті з’явилась нова модель сонцезахисних окулярів, доповнена LED-технологією.

Нові окуляри мають прямокутну оправу, обрамлену товстими дужками, у які вбудована світлодіодна система LED. Завдяки цій технології логотип Balenciaga підсвічується та виблискує різними кольорами. Керувати ними можна за допомогою сенсорного датчика: логотип вмикається, коли дужки сонцезахисних окулярів повністю витягнуті, або якщо тричі постукати по ним. А щоб вимкнути анімацію, потрібно закрити окуляри, покласти їх на поверхню чи знову тричі доторкнутись.

Balenciaga випустили нові окуляри із лого, що світиться 1

Анімація в окулярах передбачена різна: світло може блимати, залишатися статичним або плавно переходити від одного кольору до іншого, переливаючись від синього, червоного, зеленого до пурпурного, жовтого і білого — в залежності від бажання власника аксесуару.

Заряджається внутрішній акумулятор сонцезахисних окулярів за допомогою кабелю USB. Вартість новинки складає 1035 доларів.

Balenciaga випустили нові окуляри із лого, що світиться 2
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59