fbpx

Бабусин стиль – новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали

Бабусин стиль – новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали

Минулого сезону ми вже розповідали, як модниці, крокуючи світовими столицями, втомились від гламурного шику, строгого мінімалізму та ділової естетики, і почали експлуатувати ретро-тенденції, запозичені з шаф своїх бабусь – “бридкі” сукні та “бридкі” светри стали одними з ключових речей стилю. Тепер напрямок, натхненний світлинами першої половини минулого століття, дістав цілу армію послідовників, які називають себе ґрандмілленіалами та готові не лише одягатись як бабусі, але й обставляти житло у кращих традиціях дачної естетики. 

Хто такі ґрандмілленіали? 

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 1

Як зазначають західні лайфстайл видання, які вже знайшли визначення адептам нового тренду, ґрандмілленіали – це молоді люди віком до 30-ти років чи трохи за 30, які знаходять для себе натхнення, естетику та комфорт у вікторіанському та едвардіанському стилі і їхньому подальшому розвитку. Їм подобається естетика періоду 1910-1950 років, причому це стосується всього – від одягу до інтер’єру. Ґрандмілленіали сміливо заявляють: “Так, мені набрид монохромний мінімалізм. Тепер я хочу оточити себе квітковим принтом, строкатими візерунками та too much-кольорами і не хочу чекати свого 80-літнього ювілею, поки мені «офіційно» це буде дозволено. 

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 2

Маркетингові спеціалісти, до речі, мають свою сленгову характеристику для ґрандмілленіалів, виділяючи їх як платоспроможну цільову аудиторію. Вони відносять їх до категорії HENRY – High-Income-Not-Rich-Yet – людей з доволі високим достатком, але поки ще не багатіїв. Проте саме їх маркетологи вважають головними споживачами брендів, адже не дивлячись на те, що вони купують менше речей порівняно з багатими людьми, їх в десятки більше, і вони готові до пошуку нового та експериментів з образом. Саме умовні HENRY і є двигунами прогресу в моді.

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 3

Адже поки вони не дадуть “добро” на найдивакуватіші тренди, ніхто з консервативних верств не наважиться їх носити. Навіть якщо бабусині в’язані шалики викликають порцію тепла та ностальгії у більш старших, заможніших та шанованіших людей, сміливі 30-річні наважуються зробити їх головним трендом, якому буде слідувати Pinterest та Instagram.  

В інтер’єрі 

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 4

Бабусин шик в інтер’єрі – тенденція, якої ґрандмілленіали зовсім не соромляться. Вони відмовляються від сучасного мінімалістичного стилю з білими стінами та чіткими лініями і вдихають нове життя в традиційні форми та стилі. Багато кольору та мікс малюнків, поєднання кількох квіткових принтів в одному помешканні, старовинні шпалери з недоладним малюнком, дерево, текстиль та інші натуральні матеріали – ось чим можна охарактеризувати ґрандмілленіальний стиль в домівках.

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 5

Потрапляючи у таку локацію, на якусь мить, вам може здатися, що ви в гостях у дуже охайної бабусі, для якої кожна деталь в інтер’єрі – ціла низка спогадів. Спеціалісти кажуть, що зараз саме час максималістських осель.

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 6

Якщо раніше в інтер’єрах не повинно було бути нічого зайвого, оскільки сучасні молоді люди були настільки зайняті, що використовували домівки лише як притулок для ночівлі та пусті стіни у якості фону для інстаграму, то тепер, коли обставини зачинили нас вдома, виявилось, що домівки більш затишні, гостинні та не нудні, коли наповнені кольором, меблями, деталями декору та навіть приємним серцю мотлохом.

В моді 

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 12

Якщо ви помітили молодих людей на вулиці чи в соцмережах, одягнутих як бабця, не дивуйтесь – це не Хелловін та не костюмована вечірка. Це новий стиль ґрандмілленіалів, що називається “бабусин шик”. 

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 13
Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 14

До речі, бабусин стиль в інтер’єрі з’явився раніше, і вже згодом вплинув на бабусин стиль в моді. Крім того, інтерес до вінтажного стилю чудово ліг у тенденцію екологічної свідомості і всього напрямку sustainability. Все, що можна дістати з маминої чи бабусиної шафи та адаптувати до сьогодення, зараз вітається, бо розповідає про особистість більше, ніж нова колекція із Zara. 

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 15
Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 16

Що стосується самого одягу, то бабусин шик в гардеробі перегукується з тими ж маркерами, якими він характеризується в інтер’єрі – насичені кольори, мікс строкатих принтів, квіткові візерунки, техніка печворк, в’язані речі, натуральні тканини.

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 17

Базовими елементами бабусиного стилю є довгі сукні, в’язані светри, жакети та кардигани, старомодні блузи, рукава-ліхтарики та нагромадження деталей: вишивка, брошки, шарфи, окуляри, накладні комірці, бантики, стрічки, перлини, громіздкі ювелірні прикраси у вінтажному стилі.  

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 18

Зараз схопила хвилю за хвіст ціла низка молодих західних брендів, інстаграми яких можуть стати референсами, якщо вам близька подібна атрибутика: Psychic Outlaw, Carleen, Beepy Bella, The Series та інші. 

У весільній моді

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 19

Ґрандмілленіальне захоплення старовиною докотилось навіть до весільних суконь. Те, що вважалось “нафталіновим” та “душним”, зараз видається жіночним та драматичним: квіткова вишивка, рюші, в’язані гачком візерунки.

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 20

Навіть такі масштабні бренди, як Oscar de la Renta повертають свій дизайн до забутих квінтесенцій. 

Бабусин стиль - новий стрітстайл: хто такі ґрандмілленіали 21
Oscar de la Renta
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59