fbpx

Австралійські пожежники оголили торси для благодійного календаря

Австралійські пожежники оголили торси для благодійного календаря

В Австралії вийшов 29-й випуск кадендаря “Australian Firefighters 2022 Calendar”. Це щорічний календар із важливою місією — привернути увагу до захисту австралійських тварин, які щороку страждають та гинуть у лісових пожежах. 

Австралійські пожежники оголили торси для благодійного календаря 1
Австралійські пожежники оголили торси для благодійного календаря 2

Саме тому, власне, головними героями календаря кожного разу стають пожежники, які заради фотосесії погоджуються оголити свої накачані торси. Вони позують разом з котиками, коалами, качечками та іншими тваринами, агітуючи приєднуватись до програм з їх захисту. Завдяки “мі-мі-мішним” кадрам у календарі, де привабливі красені зворушливо обіймають пухнастих звіряток, він став популярним різдвяним сувеніром, кошти з якого йдуть на благодійність — підтримку служб, що займаються порятунком дикої природи: Byron Bay Wildlife Hospital, Native Animal Rescue, Wildcare Inc, Fauna Rescue SA, Australian Seabird Rescue та інших.

Австралійські пожежники оголили торси для благодійного календаря 3

Цьогоріч календар буде представлений у 6 версіях. Перша — класична, героями якої є представники пожежної служби Австралії.

Австралійські пожежники оголили торси для благодійного календаря 4

Ще 4 серії присвячені піклуванню про тварин — на кадрах пожежники позують разом з чотирилапими, а також клилатими друзями. А ще один випуск став абсолютною новинкою цього року. Він присвячений пляжній тематиці — на світлинах службовці приміряли купальні шорти та плавки. 

Австралійські пожежники оголили торси для благодійного календаря 5
Австралійські пожежники оголили торси для благодійного календаря 6

Замовити календар можна на сайті www.australianfirefighterscalendar.com.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59