fbpx

Артем Пивоваров та Олег Скрипка випустили пісню на вірш відомого поета

Артем Пивоваров та Олег Скрипка випустили пісню на вірш відомого поета

17 вересня, український артист Артем Пивоваров та фронтмен «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка представили творчу колаборацію за мотивами вірша лірика-шестидесятника Миколи Вінграновського «Романс». В цей день також вийшла візуалізація на цю роботу, яка доступна на YouTube-каналі Артема. 

На початку 2021-го року Пивоваров запустив авторський проєкт «Твої вірші, Мої ноти», метою якого являється популяризація української культури та літератури через призму музики. За допомогою проєкту, вже перші вірші отримали новий вигляд у форматі пісень:  «Мій рай» Михайла Старицького, «Тріолет» Івана Франка, «Минають дні, минають ночі» Тараса Шевченка (разом з репером Ярмаком) та «Арфами, арфами» (з Євгеном Хмарою та Павлом Шильком). Наступною роботою став дует з Олегом Скрипкою на вірш «Романс» Миколи Вінграновського. 

Артем Пивоваров та Олег Скрипка випустили пісню на вірш відомого поета 1

Артем Пивоваров: «Я завжди дуже ретельно підходжу до вибору артистів з якими мені було б цікаво створити якусь творчу колаборацію. У випадку зі Скрипкою, в нас вийшов повний конект з самого початку – під час роботи над новим звучанням хіта «Воплі Відоплясова» «День Народження» у нас на студії, я вирішив показати Олегу декілька напрацювань проєкту «Твої Вірші, Мої Ноти». Після того, як я побачив його зацікавленість, запропонував йому зробити щось «романсове» в цьому напрямку». 

Артем Пивоваров та Олег Скрипка випустили пісню на вірш відомого поета 2

Олег Скрипка: «Співпраця виявилась надзвичайно плідною, Артем розповів мені про свою творчу ініціативу і запросив взяти участь. Мені ідея одразу сподобалась: я двома руками за пропаганду української культури в усіх її проявах. Я запропонував мого улюбленого автора Вінграновського, Артем вибрав чудовий вірш «Романс» і якось дуже швидко написав мелодію, я ж дописав свою частину. Чесно, це відрадно, коли молодь робить  такі проєкти та наново відкриває для публіки геніальні класичні твори».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59