fbpx

Артем Пивоваров і DOROFEEVA заспівали дуетом вірші Шевченка

Артем Пивоваров і DOROFEEVA заспівали дуетом вірші Шевченка

Українські виконавці Надя Дорофєєва та Артем Пивоваров представили емоційну композицію «Думи» у 100 день війни.

Основою пісні послугував вірш Тараса Шевченка «Думи мої, думи мої» (1840). Рядки, пронизані сумом за Батьківщиною, жалем та вірою у вільне життя на рідній землі. У сьогоденні вони набули особливого сенсу.

«Ми переживаємо нелегкі часи. Перебуваючи у безперервному потоці інформації, намагаємося заповнити екзистенційну порожнечу. Ми постійно в собі, наодинці зі своїми думками, з якими буває складно. Та ми маємо усвідомлювати, що кожен українець з усіма його переживаннями й складнощами потрібен своїй країні як ніколи. Україна – наша ненька, що приймає нас такими, якими ми є. Вона живе всередині нас. І те саме ми хочемо бачити в наших дітях», – ділиться Артем Пивоваров.

Пісня «Думи» – частина авторського проєкту Артема «Твої вірші, мої ноти». Таким чином співак займається популяризацією та підтримкою української культури, поетів і письменників через призму музики. А от для DOROFEEVA це перший реліз від початку війни.

«Мільйони українців були вимушені покинути свій дім через війну. Сум за Батьківщиною, що відчував Шевченко, коли писав цей вірш – саме те, що кожен переживає зараз. Коли я їздила з благодійними концертами по Європі, зрозуміла, що ще ніколи  так не сумувала за Україною, за Києвом, за домом, за своїми людьми, за українцями…Іноді дуже важко залишатися з цими важкими думками наодинці. Тому нам всім потрібно не потонути в цих “думах”, допомогти собі, один одному та країні випливти, вистояти, зберегти свій культурний код. Зараз надважлива місія в тому, щоб українська культурна спадщина жила та голосно звучала!» – зазначає DOROFEEVA.

Частину коштів від кожного перегляду кліпу буде перераховано на гуманітарну допомогу постраждалим українцям до фонду Soborna Ukraine.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59