fbpx

Apple виявлятиме депресію у користувачів iPhone

Apple виявлятиме депресію у користувачів iPhone

Відома компанія щороку відкриває для своїх прихильників все більше нових можливостей. За інформацією The Wall Street Journal, зараз Apple працює над створенням функцій, які допомагають діагностувати депресію.

Над цим проектом компанія працює спільно з Каліфорнійським університетом і фармацевтичною компанією Biogen (спеціалізуються на когнітивних розладах). Передбачається, що система буде аналізувати сон, фізичну активність, поведінку під час написання повідомлень і інші фактори. На основі цих даних алгоритм зможе оцінювати стан користувача і попереджати його про необхідність подбати про своє ментальному здоров’я.

Джерела газети відзначили, що якщо раніше спеціалісти Apple були зосереджені на функціях розумних годин, то для дослідження психічного здоров’я компанія планує використовувати більш конфіденційні дані iPhone.

Крім того, компанія працює над створенням алгоритму, який зможе виявляти у дітей розлади аутичного спектру на основі даних з камери айфона. На думку фахівців, камера дозволить оцінити зосередженість дітей, а також зможе відстежити, скільки разів вони гойдаються з боку в бік.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59