fbpx

Анджеліна Джолі розповіла про свій візит до Львова

Анджеліна Джолі розповіла про свій візит до Львова

Пані посол доброї волі ООН, відома акторка та режисерка із власної ініціативи завітала до України, аби підтримати усіх, хто постраждав від війни.

Усі її вихідні були присвячені особистій допомозі біженцям. Хоч це й був приватний візит Джолі, який тримали у секреті, мережею розлетілася купа фотографій зі щасливими обличчями довкола неї. Звісно, вона була не проти купи селфі, аби розрадити дітей.

Анджеліна Джолі розповіла про свій візит до Львова 1

Пані посол відвідала навчально-реабілітаційний центр «Гармонія» у Бориславі, чим дуже вразила маленьких пацієнтів та персонал.

Анджеліна Джолі розповіла про свій візит до Львова 2

Також мала змогу поспілкуватися на львівському вокзалі із людьми, які були змушені тікати у безпечні місця. Там же вона й почула сигнал тривоги та із готовністю попрямувала до укриття.

Після візиту зірка поділилася враженнями із Daily Mail: “Я пишаюся тим, що бачу стійкість, мужність та гідність українського народу. Жахливо бачити, який вплив війна має на ціле покоління українських дітей”.

Нагадаємо, що звістка про приїзд Анджеліни Джолі до України з’явилася 30 квітня, коли її несподівано зустріли у львівській кав’ярні.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59