Художниця Маб Грейвз створила за час війни три картини, які символізують українок. Усі вони виконані у стилі сюрреалізму.
На серії картин зображено молоду дівчину, в очах якої видно відблиск вибуху; матір, яка стійко тримає двох маленьких дітей; бабусю з гордою поставою у полі соняхів із прапором України в руках.
Художниця перевела роботи у цифровий формат і розмістила їх на своїй сторінці на платформі Etsy. Дівчина зізналась, що не очікувала такого потоку відвідувачів на своїй сторінці. Втім, така цікавість користувачів допомогла художниці зібрати $20 тисяч доларів, які вона переказала Координаційному центру Save Ukraine Now, який підтримує батальйони з Прикарпаття на передовій. Про це у Фейсбуці повідомляє платформа «Тепле Місто».
«Це і наша війна, і тільки разом ми можемо допомогти її зупинити», – переконана художниця
Окрім підтримки військових, Маб Грейвз скерувала кошти на медичні аптечки та на гуманітарну допомогу Україні від волонтерів Корпусу миру.