fbpx

Американська фірма заплатить $3 000 тому, хто частіше питиме каву

Американська фірма заплатить $3 000 тому, хто частіше питиме каву

Бренд кави Chameleon Organic Coffee, що спеціалізується на виробництві колд брю, вирішив оригінальним способом привернути до себе увагу споживачів. Компанія оголосила конкурс з елементарними умовами та пообіцяла переможцю приз у розмірі 3000 доларів.

Виробник органічної кави вирішив нагадати людям, якими важливими є перерви на каву прогятгом дня, адже, за їх словами, вони допомагають зберегти енергію. З метою мотивувати людей пити більше кави, компанія оголосила, що заплатить двом людям по 3000 доларів лише за обіцянку частіше робити перерви в роботі та поповнювати запаси кави.

«Ми хотіли нагадати тим, хто сидить вдома, що робити кава-брейки варто частіше. Шукати баланс між роботою і особистим життям було дуже складно цього року, тому наша мета — заохотити людей відволікатись від своїх справ на кілька хвилин щодня, щоб отримати необхідний заряд», — зазначив Лео Айзпуру, директор з маркетингу бренду Chameleon Organic Coffee.

Щоб взяти участь у розіграші, потрібно бути повнолітнім та проживати в США. Також необхідно заповнити анкету на сайті компанії та чекати на результати до 31 травня.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59