fbpx

Американська фірма пропонує польоти в космос на повітряній кулі

Американська фірма пропонує польоти в космос на повітряній кулі

У тому, що космічний туризм скоро стане звичним явищем, не варто сумніватись, адже квиток на польот за межі планети вже можна придбати на онлайн-аукціоні. Щоправда коштує таке задоволення пару десятків мільйонів доларів, а от нова пропозиція від компанії Space Perspective є набагато доступнішим варіантом.

Американська компанія відкрила бронювання місць на корабель «Нептун»: він на повітряній кулі підніметься в стратосферу. Туристи перебуватимуть у герметичній капсулі, яка досягне висоти 30 км завдяки величезній повітряній кулі. Корабель вміщує вісім пасажирів і пілота, а вартість одного місця на ньому складає $ 125 тис.

Тривалість польоту складе шість годин: за цей час можна буде побачити Землю на тлі темряви космічного простору. Для туристів на борту будуть передбачені бар, Wi-Fi, душові кімнати, комфортабельні крісла. Також організатори обіцяють, що політ буде плавним та не вимагатиме від пасажирів спеціальної підготовки або скафандра. Також туристам не доведеться відчути стан невагомості.

Подорож відбудеться у 2024 році, але квитки можна забронювати вже зараз на сайті компанії.

Американська фірма пропонує польоти в космос на повітряній кулі 1
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59