fbpx

Amazon відкрили гігантський супермаркет без продавців та кас

Amazon відкрили гігантський супермаркет без продавців та кас

Спеціально для тих, хто не любить у магазинах спілкуватися із продавцями і гаяти час в довгих чергах, в США з’явився магазин абсолютно нового формату.

Відомий онлайн-ритейлер оголосив про відкриття в місті Сіетл продуктового супермаркету, у якому ви не знайдете жодного касира. Він працює за системою Amazon Go, яка спеціально розроблена для зручного шопінгу і це не перша торгова точка подібного формату. Але новий магазин відрізняється від інших найбільшим асортиментом та своїм розміром. Його площа становить 966 квадратних метрів і це у 5 разів більше, ніж стандартні супермаркети Amazon Go Grocery.

Amazon відкрили гігантський супермаркет без продавців та кас 1

Щоб потрапити в магазин, покупцям необхідно завантажити спеціальний додаток для смартфона. Всередині встановлена велика кількість камер, що фіксують, які товари люди беруть з полиць. Коли покупець залишає магазин, з його акаунту Amazon списуються гроші.

Amazon відкрили гігантський супермаркет без продавців та кас 2

Придбати в магазині можна різноманітні товари – від виробів відомих брендів до місцевих органічних продуктів. До речі, тут все ж таки є співробітники, в обов’язки яких входить розміщення товарів на полицях та консультування покупців.  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59