fbpx

Amazon представила перший трейлер серіалу “Володар перснів: Персні влади”

Amazon представила перший трейлер серіалу “Володар перснів: Персні влади”

У понеділок 14 лютого компанія Amazon під час Супербоулу-2022, а потім на офіційному Youtube-каналі, представила перший трейлер серіалу “Володар перснів: Персні влади”.

Серіал розповість про події Другої епохи Середзем’я – дії відбуватимуться за кілька тисяч років до подорожі Більбо Беґінза до Самотньої гори з оригінальної трилогії. Відомо, що у серіалі буде величезна кількість сюжетних ліній та понад 20 основних персонажів, чию історію детально розкриють. Причому герої будуть як з оригінальної трилогії, так і нові персонажі, яких створили спеціально для серіалу. 

Amazon представила перший трейлер серіалу “Володар перснів: Персні влади” 1

Прем’єра серіалу відбудеться 2 вересня 2022 року на стримінговій платформі Amazon Prime Video. Вважається, що він буде найдорожчим в історії, адже на виробництво першого сезону пішло близько 465 млн. доларів.

Відео вже набрало більше 4 млн переглядів, а найпопулярніший коментар – це цитата Джона Толкіна, автора оригінального роману: “Зло не може створити нічого нового, воно може тільки зіпсувати та зруйнувати те, що винайшли або створили добрі сили”.

Amazon представила перший трейлер серіалу “Володар перснів: Персні влади” 2
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59