fbpx

Амаль Клуні захищає Україну у правовому полі

Амаль Клуні захищає Україну у правовому полі

На спеціальному засіданні Ради Безпеки ООН із сильною промовою виступила правозахисниця Амаль Клуні. Нині вона консультує український уряд, аби притягти Росію до відповідальності за всі вчинені нею злочини проти народу України.

 «Сьогодні Україна – це бійня в самому серці Європи», – переконана юристка та дружина актора Джорджа Клуні. Вона побоюється, що світ може забути про війну та залишити Україну сам на сам з рф: «Я боюся одного, що з кожним днем ви будете все більше відволікатися на інші речі. Буде і трохи менше висвітлення війни у медіа, і Україна у підсумку залишиться одна у переслідуванні винних у цих звірствах. І ми не можемо дозволити, щоб це сталося».

Амаль Клуні повідомила, що російський генерал, котрий відповідальний за жорстокість проти цивільних в Алеппо нині вчиняє те саме проти маріупольців.

«Я читаю заголовки новин, але не розумію, як їх усвідомити. Невже тисячі дітей насильно депортують до росії? Чи може бути так, що дівчаток-підлітків ґвалтують на вулиці на очах родини та сусідів? Чи справді бомбили будівлю, на якій було написано «діти», і мирних жителів у Маріуполі систематично катують та морять голодом? На жаль, відповідь позитивна».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59