fbpx

Альтернативні смокі: макіяж для тих, кому забагато рутини

Альтернативні смокі: макіяж для тих, кому забагато рутини

Чи не щодня мейкап-артисти намагаються здивувати підписників оригінальними візерунками на обличчі, незвичайними формами брів або ж поєднують неймовірні кольори на повіках. Однак за красивою картинкою має бути й історія. І вона є у нового мейкап-тренду: очі Бардо.

Альтернативні смокі: макіяж для тих, кому забагато рутини 1

Зізнайтеся, ви точно думали про те, якою довгою може бути стрілка. А от британська візажистка Олександра Клер вирішила перевірити, тим самим надихнула чималу кількість своїх фанатів втілити незвичний макіяж. Тож її графічна стрілка простягнута аж до вуха та перетворюється у розкішний градієнт. Така собі інтерпритація дрейпінгу, але замість рум’ян – підводка. 

Альтернативні смокі: макіяж для тих, кому забагато рутини 2

Як створити тренд

Вперше Олександра створила цей макіяж у 2017 році. Цікаву назву «Bardot Eyes» вона обрала не випадково. Такі стрілки нагадали дівчині топ з відкритими плечима, у якого рукава струмують плавно донизу, інакша його назва – бардо. 

Альтернативні смокі: макіяж для тих, кому забагато рутини 3

За 4 роки візажистка вдосконалила техніку, а також зрозуміла, як обіграти макіяж в умовах коронавірусу. Поки ми ховаємо половину обличчя, необхідно виділити все, що не сховане, а такий макіяж одразу привертає до себе увагу. До того ж, не треба ламати собі голову над вибором помади.

Сама собі мейкапер

Нічого складного у цій техніці макіяжу немає. Окрім пункту «набратися сміливості». Однак, ви цілком можете розпочати з домашніх експериментів перед дзеркалом.

Альтернативні смокі: макіяж для тих, кому забагато рутини 4

Найголовніша річ, яка вам необхідна – це гелева підводка. Саме її пластична формула дозволяє досягти одночасно чіткої форми стрілки, а також створити неймовірний градієнт. Також візьміть тонкий пензлик для підводки, пензлик для тіней та тіні того ж відтінку, що й підводка.

Спершу намалюйте горизонтальну стрілку, але проведіть лінію аж до лінії росту волосся. Далі починайте швидко розтушовувати стрілку до верхньої межі щік. Візьміть тіні та додайте більшої насиченості стрілці. Опісля не забудьте нанести рум’яна, аби підкреслити здоровий колір шкіри, а також профарбуйте вії тушшю.

Левел ап

Якщо такі альтернативні смокі здаються вам занадто тривіальними, ми маємо декілька ідей:

Оберіть неон. Із такими пігментами важче працювати, але ефект того вартий. Немає значення, котра година, ви будете помітні завжди.

Альтернативні смокі: макіяж для тих, кому забагато рутини 5

Додайте трохи блиску, аби створити більш рокерський настрій. Структура блиску робить макіяж не таким стійким, однак для невеличкої тематичної вечірки краще не придумати.

Альтернативні смокі: макіяж для тих, кому забагато рутини 6

А от для більш повсякденного, так би мовити, образу, оберіть нейтральний колір, наприклад, лососевий. А якщо додасте блискіток замість хайлайтера – вмить перетворитесь на фею 21 століття.

Альтернативні смокі: макіяж для тих, кому забагато рутини 7
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59