fbpx

Аліша Кіз допомагає українським дітям

Аліша Кіз допомагає українським дітям

Американська співачка Аліша Кіз відома не тільки своїми хітами, але й благодійною діяльністю. Разом зі своїм фондом «Keep a Child Alive» вона домовилася про співпрацю із українською організацією «Твоя опора», яка допомагає дітям, які постраждали й від військової агресії росії.

«”Keep a Child Alive” не буде стояти і спостерігати, як страждають діти. Це наш обов’язок об’єднатися та зробити все, що в наших силах, аби допомогти дітям, що потребують нашої підтримки. Для нас велика честь працювати з фондом “Твоя опора” та мати змогу забезпечувати дітей з вразливих категорій життєво необхідними ресурсами», ― коментує Антоніо Руіз Гіменез, CEO та виконавчий директор «Keep a Child Alive».

Частину допомоги від Аліші Кіз уже направлено до українських дитячих будинків та центрів допомоги. Серед найнеобхідніших речей, які вже стали в нагоді – матраци, постільна білизна, подушки, ковдри, підгузки й інші засобі гігієни.

«З моменту війни тисячам дітей довелося покинути свої домівки. У спокійніші області евакуювалися також безліч сиротинців та інтернатних закладів. І ми намагаємося надати гуманітарну допомогу кожному відповідно до потреб, ― каже засновниця БФ “Твоя Опора” Валерія Татарчук. ― Ми щиро вдячні “Keep a Child Alive” за їхню небайдужість до сьогоднішніх подій в Україні і за їхню підтримку нашим дітям. Переконані, що це лише тільки початок. І разом ми зможемо зробити більше. Заради дітей, які є майбутнім нашої країни».

Про безпеку та умови життя українських біженців потурбувався й Принц Чарльз, який поспілкувався із українцями в одному з центрів у Румунії.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59