fbpx

Alina Pash запускає в мережі челендж #СпівайУкраїно

Alina Pash запускає в мережі челендж #СпівайУкраїно

Попередній місяць став для українців найважчим за всю історію Незалежності, але також він став місяцем єднання та віри у дух нашого народу!

Мужність проявляють усі: військові, тероборона, жителі міст і сіл України – жінки та діти, бабусі і дідусі. Цей список можна продовжувати вічно. У кожного своя зброя, у ЗСУ – це автомат, у ІТшників – цифрові коди, у інтернет армії – ілюстрація та слово, а у народу – пісня! Українська пісня – це густий потік енергії нашої нації, а коли ми співаємо, ми запускаємо у Всесвіт потужний меседж.

Увесь місяць Alina Pash публікуватиме у своїх соціальних мережах кавери на українські пісні. Серед них будуть і народні, і пісні сучасників. Для деяких каверів співачка свідомо обрала музику відомих світових артистів, аби підкреслити силу єднання усього світу з Україною.  

В Інстаграмі вона запускає челендж #СпівайУкраїно #SingUkraine, де передає естафету українським артистам, аби ті долучалися й збагачували інфопростір українською піснею, зміцнюючи наш дух та привертаючи увагу міжнародної спільноти до багатства нашої культури. 

“Наша мова є нашою зброєю, нашим кордоном, нашою ідентифікацією. Зараз як ніколи вона потрібна нам усім як елемент єдності українців. Я вдячна друзям, які, розмовляючи російською раніше, наразі чимдуж стараються правильно вимовляти слова «паляниця» та «босорканя». Отож, закликаю всіх переходити на рідну мову і плекати нашу пісню. Пісня допоможе вам у цьому. А щодо участі у флешмобі – друзі, експериментуйте! Не чекайте, доки вам передадуть естафету. Записуйте відео, співайте! Виконуйте акапельно, наспівуйте під відомі мотиви, награвайте мелодію гітарою чи з допомогою фортепіано. Нехай українська пісня звучить у вашому серці. Хай Співає Україна!“, – каже співачка.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59