fbpx

Алан Бадоєв презентував перший тизер проєкту «Довга доба»

Алан Бадоєв презентував перший тизер проєкту «Довга доба»

Український режисер Алан Бадоєв спільно з каналом 1+1 почав збір матеріалів для особливого документального фільму під назвою «Довга доба». Стрічка стане першим великим проєктом, який у художній формі осмислює свіжі та ще такі болісні події війни, яку росія розв’язала проти України.

Сьогодні у «Сніданку з 1+1» було показано перший емоційний тизер. У відео відомий режисер поділився власною історією та розповів, що робив в останній мирний день напередодні вторгнення рф на територію України.

«За день до війни, 23 лютого, я був у Києві. Відзняв свій новий проєкт і дуже радів цьому. Перед сном я подзвонив своїй дочці Лолі, а коли засинав, то відчув себе дуже щасливим. На наступний день, 24 лютого, росія атакувала ракетами і бомбами українські міста. У той момент моє життя змінилося назавжди, і я знаю, що ваші життя також.

У кожного з нас є своя особиста історія цієї війни. Будь-ласка, надішліть нам свої відеощоденники та відеофакти війни. Поділіться своїми історіями, переживаннями та почуттями задля того, щоб ми разом змогли розповісти світові усю правду про війну в Україні. Важливо зробити так, аби ніхто не мав жодного шансу перекрутити цю правду», – ділиться  Алан Бадоєв.

«Довга доба» – історія про життя, мрії та плани українців, останній день нашого мирного життя та початок нового етапу, який розпочався 24 лютого під звуки бомб та сирен. Це хроніка війни очима українців, відтворення подій через особисті історії.

До створення фільму може долучитися кожен. Аби стати співавтором потрібно заповнити анкету та надіслати відеоматеріали, на яких зафіксовані ваші родини у останній мирний та щасливий день перед початком війни. Або ж те, як ви проживали перший день повномасштабної війни – 24 лютого. Ваша перша реакція, записи протягом першого дня, розмови довкола, – усе є важливим.

Поділіться найбільш щемливими моментами, які ви пережили протягом цієї війни. Адже жодна людина, яка постраждала від російської агресії, жодна подія або злочин російських окупантів не має бути забутим.

Поділитися власною історією можна за посиланням: https://bit.ly/3PXSZOi

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59