fbpx

Акторка Синтія Ніксон знялась у ролику проти дискримінації жінок

Акторка Синтія Ніксон знялась у ролику проти дискримінації жінок

Журнал Girls Girls Girls опублікував відео, героїнею якого стала акторка та відома феміністка Сінтія Ніксон. У ньому вона виступила з промовою, в якій розповіла про тиск, який регулярно відчувають жінки.

Слова, що промовляє Синтія, є частиною поеми Каміль Рейнвіль «Будь леді, казали вони», написаної у 2017-му році. Її твір присвячений стереотипам, з якими постійно стикаються жінки а також правилам поведінки, яким їх привчають з дитинства.

«Будь леді, казали вони. Твоя спідниця занадто коротка. Твоя сорочка занадто довга. Твої штани занадто вузькі. Не демонструй багато шкіри. Не показуй стегна. Не показуй груди. Не показуй живіт. Не показуй декольте. Не показуй спідню білизну. Не показуй плечі. Прикрийся. Залиш простір для уяви. Вдягайся скромно. Не будь спокусливою. Чоловіки не можуть себе контролювати. У чоловіків є потреби».

Також у тексті порушена тема фігури і харчування:

«Не будь занадто товстою. Не будь занадто худою. Набери вагу. Схудни. Перестань їсти так багато. Не їж занадто швидко. Замовляй салат. Не їж вуглеводи. Тобі треба скинути вагу. Сідай на дієту. Боже, ти схожа на скелет. Чому б тобі просто не поїсти? Ти виглядаєш хворою. Їж бургер. Чоловіки люблять жінок з м’ясом на кістках. Будь легкою. Будь маленькою».

Режисером ролику став Пол Маклін, а продюсеркою виступила Клер Ротштайн.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59