fbpx

Airbnb здає в оренду маєток Маккалістерів з фільму “Один вдома”

Airbnb здає в оренду маєток Маккалістерів з фільму “Один вдома”

Багато Різдвяних свят тому Маккалістери переїхали до Парижу – ну, майже всі…

Цього святкового сезону з’явиться шанс відчути на собі усю атмосферу улюбленого різдвяного фільму “Один вдома” та навіть уявити себе Кевіном Маккалістером. 

Сервіс зі зйому житла Airbnb оголосив про можливість орендувати будинок сім’ї Маккалістерів на одну ніч 12 грудня. Оренда буде коштувати 25 $ за ніч. 

Airbnb здає в оренду маєток Маккалістерів з фільму “Один вдома” 1

Чотири щасливчика зможуть потрапити до будинку на захід, де їх зустріне брат Кевіна Маккалістера – Баз у ролі хазяїна будинку, якого зіграє той самий актор Девін Ретрей. На гостей очікує їжа, популярна в 90-х, включно з макаронами та сиром, приготовлена в мікрохвильовці, різноманітні пастки та навіть можливість поспілкуватися з тарантулом База. Будинок має 2 спальні та 1,5 ванни (саме так вказано на сайті Airbnb).

Airbnb здає в оренду маєток Маккалістерів з фільму “Один вдома” 2

“Хоч ми тепер стали старші та мудріші, але ніколи не будемо занадто старі для святкових жартів”, –  йдеться у зверненні База на сайті сервісу. – В цей святковий сезон ми граємо по правилам мого молодшого брата, тому не соромтесь їсти шкідливу їжу, дивитися “сміття” по телевізору, позичати лосьйон мого батька та обирати свої пригоди, керуючись планом битви. Просто не заходьте в мою кімнату, добре?” 

Airbnb здає в оренду маєток Маккалістерів з фільму “Один вдома” 3
Airbnb здає в оренду маєток Маккалістерів з фільму “Один вдома” 4
Той самий Баз Маккалістер

7 грудня усі бажаючі зможуть надіслати запит на бронювання на сайті Airbnb.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59