fbpx

“Аферист із Tinder” став найпопулярнішим на Netflix

“Аферист із Tinder” став найпопулярнішим на Netflix

Документальний фільм “Аферист із Tinder” очолив рейтинг найпопулярніших на Netflix всього за тиждень після виходу, повідомили на стримінговій платформі.

Прем’єра стрічки, заснованої на реальній історії, відбулася 2 лютого. За 7 днів вона набрала 45,8 млн годин переглядів у 92 країнах світу, зокрема і в Україні. 

У фільмі розповідається про Шимона Хаюта з Ізраїлю, який знайомився із дівчатами у Tinder і представлявся Саймоном Леваєвим, сином власника компанії з видобутку алмазів. Він закохував у себе дівчат, вражав їх розкішними подарунками та життям. У соц.мережах Саймон позував в одязі дорогих брендів, у салонах приватних літаків та ексклюзивних авто. Але незабаром шахрай заявляв своїм подругам, що йому загрожує небезпека і потрібні гроші. Закохані дівчата брали кредити, а Саймон в результаті зникав із грошима. 

“Аферист із Tinder” став найпопулярнішим на Netflix 1

У грудні 2019 року Шимону Хаюту ухвалили вирок за кількома звинуваченнями: крадіжка, шахрайство та підробка документів в Ізраїлі. Його засудили до 15 місяців за ґратами, з яких він відсидів третину і вийшов достроково за хорошу поведінку, що дуже обурило потерпілих. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59