fbpx

«Аферист із Tinder» планує написати книгу та вести подкаст про стосунки

«Аферист із Tinder» планує написати книгу та вести подкаст про стосунки

Ізраїльский шахрай Саймон Леваєв хоче розпочати кар’єру у Голлівуді. 

В документальному фільмі, який наразі є одним з найпопулярніших на Netflix, Леваєв (справжнє імʼя – Шимон Хают) видавав себе за сина алмазного магната, знайомився з жінками у додатку Tinder і обманом змушував їх позичати гроші, які він ніколи не повертав. У стрічці не повідомляється, скільки людей постраждали від його махінацій, але за підрахунками Леваєв отримав близько 10 мільйонів доларів. 

«Аферист із Tinder» планує написати книгу та вести подкаст про стосунки 1

Після виходу документального фільму Tinder заблокував акаунт афериста, а Саймон повідомив в Instagram, що готується розповісти свою версію подій. 

Як повідомляє видання ET, Леваєв підписав контракт з talent-менеджером Джиною Родрігес з Gitoni Inc., і хоче продовжити кар’єру в індустрії розваг. У його планах – створити подкаст, написати книгу та вести шоу про стосунки. 

«Аферист із Tinder» планує написати книгу та вести подкаст про стосунки 2

«Мене зацікавила історія Netflix. Я побачила там найбільшого у світі продавця. Стрічка залишила у мене багато запитань без відповідей, і вона була дуже упередженою. Я вважаю, що кожна історія має дві сторони, і кожен повинен мати можливість розповісти свою версію», – розповіла Родрігес. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59