fbpx

73-річна Мей Маск знялась в рекламі купальників

73-річна Мей Маск знялась в рекламі купальників

Модель та мати відомого підприємця Ілона Маска Мей Маск стала героїнею рекламної кампанії бренду купальників Summersalt. Зйомку присвятили красі і різноманітності жіночої фігури, а її героїнями стали жінки різних типажів та комплекцій.

Нова кампанія бренду вийшла із лозунгом «Every Body Is a Summersalt Body», а її головною ідеєю стала різноманітність і інклюзивність. Саме тому у проекті взяли участь жінки з різними типами і особливостями фігури, відтінками шкіри і різного віку.

73-річна Мей Маск знялась в рекламі купальників 1

В кадрі з’явились Мей Маск, дизайнер Карлі Кушні, стилісти Стейсі Лондон і Мікаела Ерлангер, інфлюенсер Ханна Бронфман, футболістки Ешлін Харріс і Алі Крігер, гімнастка Челсі Вернер, акторки Ерін і Сара Фостер, а також лікар-психолог і письменниця Дипика Чопра.

«Ми хочемо, щоб люди побачили цю кампанію і згадали про те, що краса не універсальна і кожен заслуговує на те, щоб відчувати себе на висоті і жити повним життям в купальнику, незалежно від віку і розміру одягу», — зазначила співзасновниця і генеральний директор Summersalt Лорі Коултер.

До речі, героїням зйомки від 23 до 73 років, а розміри їх одягу варіюються від нульового до 22-го (від XXS до 5XL).

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59