fbpx

5 песен от Ivan NAVI, чтобы петь девушкам на ночь

5 песен от Ivan NAVI, чтобы петь девушкам на ночь
Ivan NAVI

Ivan NAVI

Как бы не сложился ваш день, ложиться спать нужно в хорошем настроении, с приятными эмоциями и только рядом с близким человеком. Если же тональность вечера не задалась и какой-то из перечисленных составляющих не хватает, спасти ситуацию поможет правильно подобранная музыка. Какая именно – знает представитель молодого поколения украинской поп-сцены Ivan NAVI. Певец рассказал нам, какие песни парням нужно обязательно иметь в своем плейлисте, чтобы петь девушкам на ночь и не разочаровываться в любви.

Sting – Shape of my heart

Ідеальний трек для хлопців, які мріють привернути увагу дівчини. Коли між вами вже виникла хімія, а ви сумніваєтесь як діяти далі – в цій пісні ви знайдете потрібні слова. Особливо мені подобається третій куплет:
“And if I told you that I loved you
You’d maybe think there’s something wrong
I’m not a man of too many faces
The mask I wear is one”
Будьте собою і все складеться! Ця істина ще ні разу мене не підводила.
А ще це пісня – саундтрек одного з найкращих фільмів моєї юності “Леон-кілер”.

Dato – Mahinji Var

Одна з найдушевніших грузинських пісень про кохання. Пісня про те, як любов змінює людей, робить їх кращими. Якщо ви закохані по вуха, співайте коханій від самого серця неважливо якою мовою. Музика обєднує там, де слова безсилі.

Drake Feat. Kyla & Wizkid – One Dance

https://www.youtube.com/watch?v=R6-gmH6LInc

Коли у тебе дуже активний творчий графік, переїзди, гастролі, часу на те, щоб побути з дівчатами у тебе не так вже й багато залишається. Інколи я не тільки заспівати, але й прокричати хочу деякі рядки! Тому, хлопці, натякніть цією піснею дівчатам, що треба насолоджуватись кожним моментом і танцювати за будь-якої нагоди. Та будьте впевнені в собі. А ви, дівчата, не відкладайте на завтра те, що варто зробити в цю ж секунду. Всі на танцпол!

Elton John feat. Blue – Sorry Seems To Be The Hardest Word

Я дуже рідко закохуюсь, але коли таке трапляється – це надовго. Коли співаю цю пісню, або десь випадково чую її мотив, одразу згадую свої попередні стосунки, які вели до весілля, але доля внесла у них свої корективи. Дуже сумна пісня, в якій є багато питань, але практично нема відповідей. Якщо у ваших стосунках все складно, згадайте саме її. Бо ж часто “пробач” – одне з найважчих для нас слів. Навіть коли між вами все безнадійно розбито на дрібні кусочки, саме воно може склеїти їх докупи.

Скрябін – Спи собі сама

Ну і, якщо у вас нічого не вийшло навіть за допомогою пісні Sorry Seems To Be The Hardest Word. Можете заспівати дівчині пісню Скрябіна “Спи собі сама”. Бо “часом буває так, що хочеш почути… Речі, яких ніколи б не знати”.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59