fbpx

109 порожніх візочків: у Львові вшанували пам’ять загиблих під час війни дітей

109 порожніх візочків: у Львові вшанували пам’ять загиблих під час війни дітей

Сьогодні у Львові вшанували пам’ять дітей, що загинули з початку російського вторгнення, а також привернули увагу міжнародної спільноти, яка може допомогти захистити Україну, закривши небо, аби не страждали невинні малюки. 

У центрі Львова, на площі Ринок, було викладено 109 порожніх дитячих візочків — саме стільки дітей було вбито від дій російських окупантів з початку війни в Україні. 

109 порожніх візочків: у Львові вшанували пам'ять загиблих під час війни дітей 1

“Від початку повномасштабного вторгнення російські війська безжально вбили 109 українських дітей. Порожні дитячі візочки на площі Ринок сьогодні – це символи життів тих ангелят, які зараз, замість рішучих дій світу, захищають небо над Україною. Це та страшна ціна війни, яку сплачує сьогодні Україна. І ми закликаємо всіх дорослих всього світу єдиним щитом вберегти українських дітей і подарувати їм майбутнє. Вимагайте від урядів інших країн закриття неба над Україною. Фотографуйте акцію, розповідайте про злочини росії та публікуйте у соціальних мережах з хештегом #closethesky. Захистіть українських дітей та українське небо!”, — написав мер Львова Андрій Садовий у фейсбуці. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59