fbpx

10 найкращих фільмів жахів 2021 року за версією Dread Central 

10 найкращих фільмів жахів 2021 року за версією Dread Central 

Dread Central – це американський сайт, заснований у 2016 році, присвячений новинам жахів, інтерв’ю та оглядам. Журналісти і редактори порталу обрали 10 найулюбленіших хорорів минулого року – від рімейку культового «Кендімену» до франко-бельгійського «Титану», який отримав «Золоту пальмову гілку» 74-го Каннського кінофестивалю. 

Топ-10 найкращих хорорів 2021 року:

1. «Нам потрібно щось зробити»

Як у всіх класичних філмах жахів, у центрі сюжету – типова американська сім’я. Ось тільки вони не селяться у страшному старому особняку, а ховаються у ванній. Навколо вирує торнадо, і вони намагаються його перечекати. Потім з’ясовується, що весь будинок зруйнований, двері притиснуті деревом, а допомогти їм нема кому. Ніяких привидів, але напруга зростає з кожною хвилиною – фільм по-справжньому здатний полоскотати вам нерви.

2. «Псих-розчленовувач»

Стрічка знята на хвилі всесвітньої ностальгії за 80-ми. І, звісно, ​​це підліткове кіно. Дівчинка оволодіває таємничим каменем, який дозволяє їй керувати якимось монстром з іншої планети, якого вона називає Психом. Колись у нього були амбіції завоювати всесвіт, але тепер він змушений коритися дівчиськові, до того ж його хочуть убити вороги з іншої галактики.

3. «Втілення зла»

Пропустити цей фільм – справжній злочин. Адже його зняв майстер хорору Джеймс Ван, відомий за фільмами серії “Закляття”. У цій сімейній хорор-драмі дружина зазнає приниження чоловіка заради того, щоб завести дитину. Але одного разу гнів чоловіка приводить у будинок якусь злу сутність, яка вбиває його та нападає на жінку. Прийшовши до тями, жінка раптом розуміє, що бачить сцени зі злочинів, які відбуваються в реальності. Творці обіцяють кінцівку, яку не зможуть передбачити навіть найдосвідченіші глядачі.

4. «Моє серце не битиметься, доки ти не накажеш»

Ще один хорор, який змушує замислитись про роль сім’ї. Дуайт та його сестра Джессі виховують хворого молодшого брата Томаса. Як його опікуни вони повинні робити все, щоб він залишився живим. У випадку Томаса – це регулярно постачати йому свіжу кров, адже він вампір. А оскільки він сам пересуватися майже не може, його брат і сестра показують чудеса самопожертвування в ім’я кохання.

5. «Перевертні всередині»

Відмінний приклад, як на основі комп’ютерної гри зробити гарний фільм. У данному випадку – хорор з елементами комедії. Молодого рейнджера відправляють служити в містечко в глушині, де майже всі жителі з дивностями. На містечко обрушується снігопад і залишає його без електрики. Зібравшись в одному будинку для обговорення проблем, жителі раптом з’ясовують, що серед них є перевертень. Хто саме – загадка.

6. «Свята Мод»

Цей список не міг уникнути «релігійного» фільму жахів. Праведна доглядальниця Мод доглядає хвору танцівницю Аманду. І остання вирішує, що тільки Мод може врятувати її від мук пекла. І дівчина справді починає вірити у свою місію. Стрічка про те, до чого доводить релігійний фанатизм.

7. «Чакі»

Як решта жанрів, фільми жахів, звичайно, теж перекочували на телеекран. А деякі класичні фільми набули своїх “двійників” у форматі серіалів. “Чакі” – чудовий зразок. Серед інших спроб воскресіння історії про злісну ляльку, “Прокляття Чакі” та “Культ Чакі”, ця обіцяє стати найцікавішою. І найнапруженішою.

8. «Кендімен»

Рімейк успішного фільму 1992 року, який мав кілька продовжень. Як і в колишніх версіях, у центрі – міська легенда про вбивцю з потойбічного світу під назвою Кендімен. Щоб його викликати, потрібно стати перед дзеркалом і п’ять разів вимовити його ім’я. Молодий художник Ентоні вирішує створити із легенди експонат для виставки. Неважко здогадатися, чим обернеться така зухвалість.

9. «Будинок на іншому боці»

Щороку на екрани виходять кілька фільмів про будинки з привидами. І любителі хорорів скаржаться: всі прийоми вже випробувані, а сюжети передбачувані. Схоже, цей фільм їх приємно здивує. Після смерті чоловіка Ребекка залишається одна в домі і починає перебирати його речі, а заразом мучитися від натуралістичних кошмарів. Їй приходять в голову думки про привидів, але незабаром вона дізнається, що її чоловік мав багато секретів.

10. «Титан»

Знявши кілька років тому фільм «Сире», французька режисерка Жюлія Дюкурно знову створила дивний, але страшний трилер. І отримала за нього «Золоту пальмову гілку» у Каннах. Алексія у дитинстві пережила травму, і в її голові – титановий імплант. Вона працює стриптизеркою, коли таємничим чином виявляється вагітною від машини. Те, що відбувається далі, важко описати – надто це незвично та жахливо.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59