fbpx

10 найкращих фільмів 2020 року за версією BBC

10 найкращих фільмів 2020 року за версією BBC

Не зважаючи на те, що зараз лише середина року, експерти BBC вже готові назвати найвдаліші кінотворіння 2020-го.

Авторами рейтингу стали кінокритики видання Ніколас Барбер і Керін Джеймс, які обрали найважливіші фільми поточного року. Отже, до рейтингу увійшли:

П’ятеро однієї крові (Da 5 Bloods)

Фільм режисера Спайка Лі, що розповідає історію чотирьох афроамериканських ветеранів, які рушають на пошуки тіла свого друга та золотих скарбів.

Історія Девіда Копперфілда (The Personal History of David Copperfield)

Фільм, заснований на романі Чарльза Діккенса, знайомить нас із суспільством вікторіанської Англії. Головним героєм став письменник та його шалені пригоди у Лондоні середини минулого століття.

Ніколи, мало коли, іноді, завжди (Never Rarely Sometimes Always)

Драма розповідає про 17-річну Отем, яка завагітніла. На жаль, в її рідному містечку в Пенсільванії аборти заборонені, тому разом із двоюрідною сестрою вона таємно вирушає до Нью-Йорка.

Полювання (The Hunt)

Комедійний трилер про банду привілейованих лібералів. За сюжетом компанія мільярдерів викрадає 12 звичайних людей, щоб полювати на них. Але одна з викрадених дівчат бере ситуацію в свої руки і починає мститися мисливцям.

Бакурау (Bacurau)

Головний герой вирушає до маленького бразильського села, де помирая найстаріжа жителька, 144-річна Кармеліта. Після її смерті у селищі починають відбуватися дивні речі, адже у всіх жителів є свої секрети.

Асистентка (The Assistant)

Фільм розповідає про один день із життя асистентки, яка важко працює цілими днями на свого боса, який і є головним злодієм картини.

Емма (Emma)

Екранізація роману Джейн Остін, що розповідає про красиву та багату жінку Емму Вудхаус. Вона має вплив на оточуючих і саме тому вирішує змінювати їх долю та підбирати наречених для своїх подруг.

Безкрайня ніч (The Vast of Night)

Науково-фантастична картина, події якої відбуваються у маленькому містечку. Протягом одного вечора місцевий радіо ді-джей і телефоністка намагаються з’ясувати, звідки беруться дивні звуки поблизу і чи причетні до цього прибульці.

Художник і злодій (The Painter and the Thief)

Фільм про те, як художниця з Осло Барбора розшукує злодія у в’язниці і просить намалювати його портрет. Після цього вона привласнює його образ так само, як він вкрав її мистецтво. Це і стає початком справжньої дружби.

Правдива історія банди Келлі (True History of The Kelly Gang)

Біографічний фільм Джастіна Курзеля про австралійського розбійника Неда Келлі — легендарного «бушрейнджера», який здобув славу народного месника.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59